Diller

Bölümümüz Öğretim Üyelerinden Prof. Dr . Ahmet ÖZER ve Dr. Öğr. Üyesi Şeyda TAŞAR ISIF 2020 ULUSLARARASI BULUŞ YARIŞMASINDA ALTIN MADALYA kazanmışlardır.

ISIF temel hedefi, büyük çabaların sonucunda ortaya çıkan buluşların tanıtılması, yatırımcıyla buluşturulması ve ticarileştirilmesi olan bir etkinliktir. 2016 yılından günümüze kadar her yıl üzerine ekleyerek ulusal ve uluslararası buluş, ar & ge ve inovasyon ekosisteminde önemli yer edinmiş İstanbul Uluslararası Buluş Fuarı / ISIF, 2020 yılında pandemi şartlarına özel olarak "Online Sergi", "Uluslararası Buluş Yarışması" ve "Girişimcilik Hızlandırma Programı" olarak gerçekleştirilmiştir.

ISIF'20 "Uluslararası Buluş Yarışması" başvuruları 05 Ağustos - 10 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olup sonuçlar 27 Eylül 2020 tarihinde çevrimiçi ödül töreni ile açıklanmıştır.

Kimya Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinden Prof. Dr . Ahmet ÖZER ve Dr. Öğr. Üyesi Şeyda TAŞAR ISIF 2020 ULUSLARARASI BULUŞ YARIŞMASINDA ALTIN MADALYA kazanmışlardır. Kendilerini tebrik ederiz.